Випадіння волосся, профілактика полисіння та вирощування волосся засобами з лікарських рослин.

 

Alop z1

   З давніх часів люди приділяли велику увагу стану свого волосся. І сьогодні - здорове і гарне волосся вважається цінним подарунком природи і виділяє особистість серед інших. Волосся також виконує захисну функцію організму від шкідливих впливів довколишнього середовища, особливо - від ультрафіолетового випромінювання.

   Розроблені нами косметичні засоби для волосся Ремолан сертифіковані та зареєстровані в Україні. Докладно про засоби для волосся на нашому сайті www.remolan.com

 

    З моменту виникнення в людини в процесі еволюції естетичних відчуттів, волосся стало невід’ємним атрибутом образу. Завдяки волоссю і різноманітним зачіскам людина може прикрасити свою зовнішність; прикрити недоліки у пропорції черепа та обличчя, знівелювати непропорційність та грубість його рис. У чоловіків всі маніпуляціі по догляду за волоссям зводяться, в основному, до підстригання волосся. Тому випадіння або втрата волосся у жінок – це катастрофа, у чоловіків – ознака подорослішання чи старіння. В обох випадках процес випадіння волосся не додає оптимізму і люди звертаються до різних методів відновлення волосяного покрову голови.

   Успіх боротьби з облисінням, або частковою втратою волосся залежить від типу полисіння (алопеції) та стадії розвитку хвороби. Про причини алопеції сказано вже багато, але все можна підвести під загальне формулювання – погіршення обмінних процесів в тканинах шкіри голови. У полисінні виділяють три основні типи: андрогенна алопеція, або полисіння за чоловічим типом, дифузна алопеція (симптоматична) і врешті – гніздова, або осередкова алопеція. Оскільки андрогенна алопеція, з відомих причин, є практично  невиліковною, розглянемо два інших типи полисіння: дифузну алопецію і очагову алопецію.

   Людина дифузну алопецію спостерігає, як втрату волосся при розчісуванні, митті голови та інших маніпуляціях з волосяним покровом голови. В підсумку – волосся на голові стає менше, спостерігається порідіння (світіння голови) і потоншення волосся, що лишилось. При дифузній алопеції волосяний фолікул знаходиться у сонному стані завдяки негативним впливам довкілля, але при сприятливих умовах відбувається репродукція волосся. Іноді, волосся що виросло з «сонних» фолікул має кращі показники якості ніж до моменту випадіння волосся. Цей механізм відновлення характерний і для очагової алопеції.

   Оскільки причина випадіння волосся за другим і третім типом полягає у погіршенні обмінних процесів на ділянці проростання волосяних цибулин, то й дії по вирощуванню волосся необхідно направити на покращення обмінних процесів у шкірі голови та виключення шкідливих впливів на організм людини, які привели до полисіння.

   Нами розроблений рецепт та успішно застосовується мікстура для вирощування волосся, виготовлена з спиртових настоєк лікарських рослин, яка дає позитивні результати у випадках дифузного випадіння волосся та очаговій алопеції у жінок. Для чоловіків розроблена мазь, яка зупиняє полисіння на початкових стадіях навіть у випадках андрогенетичної алопеції. Дослідження доказали ефективність застосування засобів без будь-яких негативних побічних дій для вказаних видів облисіння. Розмови про ніби-то неефективність лікування облисіння із застосуванням лікарських рослин виглядає, як непрофесійний популізм. Відомо, що здавна люди доглядали за своїм волоссям лише зі застосуванням лікарських рослин. До чого привела «хімізація» довкілля розуміє кожна розумна людина. Ці наслідки, в тому числі, відобразились і на стані нашого волосся.

   На фотографіях показано поетапне заростання лисин при осередковій алопеції із застосуванням засобу з лікарських рослин для вирощування волосся.

Достовірність фотографій підтверджено наявністю негативів (фотоплівки).

2-alopecia

Стан волосяного покрову голови на початку застосування засобу для вирощування волосся.

 

2-alopecia-lechenie

Стан волосяного покрову голови через 6 місяців застосування засобу для вирощування волосся.

 

posle-oblistnija

Стан волосяного покрову голови через півтора року застосування засобу для вирощування волосся.

 

zdorovie-volosi

Стан волосяного покрову кілька років по-тому.

               В подальшому застосування засобу для вирощування волосся виготовленого з лікарських рослин може використовуватись з профілактичною метою.

 

Фармакологічні особливості засобу для вирощування волосся та спосіб застосування.volosya04

   Засіб для вирощування волосся виготовляється з спиртових настойок лікарських рослинпоєднаних в певній пропорції. Використані лікарські рослини не є отруйними і при зовнішньому застосуванні виявляють чітко виражений терапевтичний ефект без небажаних побічних дій. Всі рослини зібрані та відтворені у екологічно чистому середовищі. Засіб для вирощування волосся передбачений для зовнішнього застосування. (Втирання в шкіру волосяного покрову голови). При застосуванні уникати попадання засобу в очі, а після закінчення процедури - руки необхідно помити з милом.

   Спосіб застосування:  Застосування засобу для вирощування волосся полягає в нанесенні засобу на шкіру голови і легкому масуванні її круговими рухами. Втирання проводиться не тільки в місця локального випадіння, але й по всій площі волосяного покрову. Час проведення процедури становить приблизно 15-20 хв. до відчуття легкого розігріву шкіри голови. Після масування голову слід закутати, або одягнути поліетиленову шапочку і закутати шарфом для збереження теплової енергії, яка виділяється крізь пори шкіри голови. Тримати закутаною голову рекомендуємо протягом години-двох, після чого засіб можна змити натуральним миючим засобом для волосся, або милом.

   Процедури можна проводити щодня, або через день. Для досягнення відчутного результату засіб для вирощування волосся необхідно застосовувати протягом 3-6 місяців, в подальшому засіб можна застосовувати рідше, за бажанням - з профілактичною метою.

   Оскільки засіб для вирощування волосся виготовлений з лікарських рослин ефективний при дифузному виді випадінні волосся та при осередковій алопеції, то у випадку андрогенетичної алопеції - засіб використовується для зупинення полисіння та для запобігання подальшого випадіння волосся. Виростити волосся на облисілих ділянках голови практично неможливо.

   Застосування засобу для вирощування волосся із лікарських рослин у випадку тотальної алопеції не дало позитивного результату. Процес лікування в даному випадку нами не спостерігався.

   Як видно на прикладі пацієнтки (дивись фотографії зверху) засіб для вирощування волосся застосовувався у випадку осередкової алопеції. Для зручності застосування процедур при осередковій алопеції волосся бажано максимально вкоротити. При дифузному виді випадіння волосся бажано підстригти волосся, але не обов'язково. У показаному на фотографіях випадку до початку застосування засобу пацієнтка мала світло-русе волосся тонкої структури. Після родів волосся почало випадати в окремих частинах волосяного покриву, утворюючи лисі плями. Застосовуючи засіб для вирощування волосся лисини зникають не відразу, зникаючи в одних місцях і  з'являчись в інших. Після користуванням засобом для вирощування волосся у пацієнтки виросло міцне і густе волосся темного кольору, що засвідчує нормалізацію процесу продукування меланіну (природного фарбника) волосяними цибулинками.

   Застосовуючи засіб для вирощування волосся виготовлений з лікарських рослин хворе та слабке волосся випадає деякий час. Це спостерігається наявністтю волосся на пальцях рук при проведенні процедури втирання засобу. Але з часом випадіння припмняється і з регенерованих волосяних цибулин (фолікул) починає рости здорове , міцне темного кольору волосся.

   Осередкова алопеція, як і дифузна виникає під дією шкідливих впливів довкілля в тому числі від нервових стресів, медикаментозного отруєння та ін. Спостерігався випадок, коли у пацієнтки після реанімаційних заходів  волося випадало за дифузним видом, голова "світилась" тобто, волосяний покрив голови став настільки рідким, що було видно саму шкіру голови. Після кількамісячного застосування засобу для вирощування волосся у неї почало рости темне хвилясте волосся міцної структури. Волосся стало гарніше, ніж було до хвороби. zm4

  Придбати засоби для вирощування волосся торгівельної марки Ремолан, виготовлені за нашою рецептурою і сертифіковані в Україні Ви можете зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів на нашому сайті, або написавши нам на e-mail.

  Уся інформація про засоби Ремолан та з питань їх придбання на нашому сайті www.remolan.com