Трофічні виразки, пролежніgangrena1

    Хворі на вказані недуги після певного медикаментозного лікування, в основному, не вірять у можливість свого одужання і продовжують традиційний спосіб життя, що в кінцевому результаті призводить до гангрени та ампутації.

На фотографії - хворий на гангрену нижніх кінцівок.

Трофічні виразки гомілки є наслідком порушень у роботі судинної системи ніг. Причини цього захворювання різні, але їх можна класифікувати, як порушення обмінних процесів організму. Відновити роботу системи кровообігу ніг складно. Ці труднощі пов’язані з тим, що хворі виразками є, зазвичай, люди старшого і похилого віку з захворюваннями на цукровий діабет, ожиріння, атеросклероз, атрофію мязів, тромбофлебіт, варикозне розширення вен, алкоголізм, тютюнозалежні та ін. Такі хворі, практично, не вірять у можливість свого одужання і продовжують традиційний спосіб життя, який в кінцевому результаті призводить догангрени та ампутації. Головне у лікуванні трофічної виразки – це комплексне лікування по відновленню обмінних процесів шляхом покращення кровообігу, в тому числі і за рахунок відновлення прохідності судин. Важливим моментом для профілактики захворювання є активний спосіб життя, необхідно як найшвидше позбутися шкідливих звичок, в тому числі надмірне вживання їжі і обов'язково робити масаж для ніг.

Для ліквідації безпосередньо виразки ми рекомендуємо застосовувати відому  в народній медицині мазь, описану докладно в розділі "Фурункул,вугревий висип" , розроблену і виготовлену нами на основі бджолиного воску з додаванням елементів лікарських рослин, які мають антисептичну, витяжну та заживляючу здатність.

Важливим моментом у розумінні проблеми лікування виразок є те, що утворена на виразці кірка створює сприятливі умови для розвитку анаеробних бактерій, газової інфекції, що в свою чергу може призвести до некрозу тканин і гангрени. Мазь, навпаки, пом’якшує кірку та очищає виразку, поступово загоює її і регенерує тканини звужуючи виразку чи рану з боків до центру до повного загоювання..

   Ця ж мазь ефективно застосовується для лікування пролежнів. Рана при цьому «затягується» з країв до центру.