Масажні мазі

 

 m007   У народній медицині застосовуються масажні мазі, виготовлені на основі жирів тваринного і рослинного походження з додаванням ефірних олій. Ефірні олії наповнюють масажні мазі приємним ароматом, а також забезпечують сильний фізіологічний і фармакологічний ефект. Висока активність хімічних речовин підсилює приплив крові до місця дії (гіперемія). Проникаючи в кров, ефірні речовини розносяться по всьому організму і мають судинорозширювальну дію, стимулюють видільну, захисну функції та виконують чітку статичну дію на шкідливі бактерії, зокрема на стафілокок. Окрім того ефірні олії мають позитивний вплив на епідерміс, живлячи шкіру і перешкоджають виникненню запальних процесів.

   Найбільш популярні як у народі, так і серед масажистів є мазі з вмістом ефірних олій таких рослин: мяти, меліси, розмарину, чебрецю, шавлії, полину, ялівцю, лимону, апельсина,троянди. Слід пам'ятати, що використання ефірних олій вимагає обережності, зважаючи на їх подразнювальну здатність.

   Пропоновані на споживчому ринку косметичні засоби для шкіри обличчя та тіла, як правило виготовляються із синтетичних матеріалів і не приносять користі, а створюють тимчасовий ілюзійний ефект омоложення шкіри. Створена таким чином на поверхні шкіри синтетична плівка робить на дотик шкіру гладкою. Утворена плівка закриває пори шкіри і не дає їй дихати, а також, проникаючи через пори всередину тканин - отруює організм. Достатньо змити плівку спиртовмістним розчином, - і єфект гладкості шкіри зникає. Тому, перед покупкою дорогої косметичної лінії порадьтесь зі своїм косметологом на предмет застосування натуральних масок, скрабів та кремів, виготовлених самим косметологом із екологічно-чистих продуктів.