Масаж

 

mass0008    Масаж, як один з методів лікування та профілактики захворювань, практикується з давніх часів і, хоча у слов'ян він не був настільки популярним, як на Сході, проте, у народній медицині розтирання, розминання та інші прийоми масажу використовувались завжди, завдяки їхній ефективності, простоти і доступності процедур.

   У народній медицині створено і застосовується багато рецептів мазі для масажу, які підсилюють його ефективність. Цінність масажу полягає в тому, що впливаючи на тканини тіла людини відбувається енергетичний і фізичний вплив на периферію нервової та судинної системи, що в свою чергу, стимулює обмінні процеси і підсилює секреторну функцію організму. Підсилення припливу крові до хворих органів створює виражений лікувальний ефект. Крім того, в м'язах розслаблених масажем, знімаються блокади нервів, поліпшується нервова провідність між центральною і периферійною  нервовою системи та органами і системами життєдіяльності людини. Результатом правильного масажу є поліпшення загального самопочуття, сну, зняття больових симптомів у частинах тіла, підсилення секреторної функції, стабілізація кров'яного тиску і т. д. Масажуючи пальці, стопи та мязи ніг,- стимулюється функція пульсування капілярів кінцівок – найвразливіших судин. Стимуляція  пульсування капілярів покращує кровообіг в судинах, а це означає, що поживні речовини подаються до клітин організму а відпрацьовані виводяться в повному обсязі. Крім профілактики, масаж застосовується для лікування ускладнень, пов'язаних з блокадами нервів і кровоносних судин, а саме, паралічу, м'язової атрофії, сколіозу, гіпертонії, тощо. Хороший результат можливий тільки при уважному і професійному відношенні масажиста в кожному окремому випадку хвороби. Необхідно пам'ятати про цілий ряд протипоказань що до використання масажу і про те, що масаж є тонкою сферою діяльності на теренах медицини, а не звичайне ремесло.

Ефективним є поєднання масажу та відвідання бані (парилки), сауни. Баня надає можливість відкритись порам шкіри і підсилює видільну функцію організму, а масаж сприяє очищенню пор від затверділих жирових частинок і покращує кровообіг. Як правило масаж застосовують після відвідання парилки, коли тіло розігріте, а пори відкриті. Перед застосуванням масажу піт необхідно змити, але не контрастно-холодною водою, бо пори закриються і ефірні оліїї, які містяться в масажній мазі незможуть ефективно проникнути в шкіру.

banya1

   Масажні мазі повинні виготовлятись тільки з натуральних компонентів і не містити синтетичних речовин. Рекомендовано здоровим людям застосовувати масаж з відвідуванням бані регулярно раз на тиждень. В такому профілактичному режимі вдасться підтримувати організм в здоровому стані і уникати проблем з захворюванням хребта.

 

depil1Для того, щоб масаж приносив задоволення і не створював проблем масажисту при масуванні клієнта, необхідно звернути увагу на стан волосяного покриву на тілі. Особливо це стосується чоловіків, у котрих часто спина і ноги покриті густим шаром волосся. Оволосіння тіла нерідке і у жінок, як правило на ногах, і ріст волосся стає інтенсивнішим з віком. Підсилення оволосіння у жінок відбувається за рахунок росту кількості чоловічих гормонів в організмі. Оптимальним для здоров'я є метод воскової депіляції та "Шугаринг"- цукрова депіляція, інші методи з застосуванням лазеру та випромінювання, на наш погляд, можуть створювати небезпеку для здоров'я.

Салон краси "Вікторія" косметологічний кабінет м.Вінниця, вул Келецька,60, тел +38-097-484-11-36

Ви можете бачити нас на Фейсбуці: www.facebook.com Естетична-косметологія-Home