Кровоочисні збори з лікарських рослинpole0005

 

    Народна медицина використовує збори лікарських рослин для поліпшення стану судин шляхом їх очищення від холестеринових відкладень та інфекційних уражень. Хімічні речовини, які містяться у лікарських рослинах, потрапляючи в кров та поширюючись в організмі людини, вступають у реакцію та нейтралізують шкідливі сполуки, які зустрічаються на їхньому шляху, а також проникають у стінки судин, роблячи їх більш сильними та еластичними.

 

Yar00012   Найбільш цінними хімічними речовинами лікарських рослин є флавоноїди – похідні фенольних сполук, які зустрічаються у багатьох рослинах у вигляді глікозидів. Вони покращують стан капілярів, розширюють просвіт коронарних судин, знімають спазми, понижують згортання крові і тим самим зменшують та стабілізують кровяний тиск, запобігаючи утворенню тромбів. 

   Всім відомі дубильні речовини, які містяться в лікарських рослинах є протиотрутою при інтоксикації солями важких металів і ефективні для гасіння вільних радикалів, які виникають під дією радіації, а добутий з рослин аспірін та янтарна кислота очищають та зміцнюють стінки судин, роблять їх еластичними.

    Уміле поєднання лікарських рослин у зборах, які містять вказані речовини та правильне їх застосування допоможе очищенню та відновленню судинної системи організму людини, захистить від захворювань у майбутньому. 

   Основне завдання сучасної фітотерапії - поставити на службу людині всі знання та досвід у використанні лікарських рослин, напрвцьовані століттями. Наші предки використовували трав'яні збори не тільки для лікування, але і як звичайний чай.