Голуба глина

 

maska001

   Глибинна голуба глина є найбільш прийнятною для внутрішнього застосування. Вона має велику кількість цінних мінералів, необхідних для здоровя людини та мінімальний вміст органічних речовин. Для внутрішнього вживання слід використовувати голубу глину видобуту з артезіанських свердловин відомих мінеральних джерел, як найціннішу. Для зовнішнього застосування використовують поверхневу глину незалежно від кольору. Основне, щоб глина не мала домішок піску та органічних речовин і мала мінімальний вміст окису заліза. Більш цінною є глина світлого кольору а не руда. Поверхнева глина  добута з глибини 3-5 метрів лекше подрібнюється в сухому вигляді, немаючи високої щільності, порівняно з глубинною глиною, добутої з глибини 40-70 метрів. Поверхневу глину широко застосовують як при лікуванні суглобів, так і для косметичних цілей.

glyn001Глиняна аплікація з жовтої чи іншої глини з додаванням екстракту лікарських рослин є ефективним засобом від запальних процесів у суглобах; застосовується  для лікування ревматоїдного артриту, артрозу та при розтягах. Для приготування, сухі шматки глини розкладають на освітлюваній сонцем чистій поверхні і витримують два - три дні. Потім подрібнюють до порошкоподібного стану і додаючи потроху води і настойки лікарських рослин замішують, як туге тісто і розплескують товщиною 1-2см.. Аплікацію ставлять на болючий суглоб лише на дві години, після чого глину знімають і викидають на сміття, або закопують у землю подалі від житла. Достатньо проходження трьох процедур для відчуття полекшення болю в суглобах при артритах, артрозах, та ін. захворюваннях.

       Детальніше про глинотерапію можна дізнатись з публікацій інтернеті, або написавши нам на нашу електронну скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.