Геморой, тріщини заднього проходу

 

Геморой, тріщини заднього проходу, народна медицина, Вінниця, Україні, лікарські трави, лікарські трави

   Геморой успішно лікується маззю, виготовленою із застосуванням лікарської рослини – вовчуга (стальника). Найбільш ефективною ця популярна в народі мазь виявилась у випадках післяродового геморою.  Ефективність застосування мазі залежить від ступеня задавненості хвороби. Чим раніше розпочато застосування мазі, тим швидше досягається одужання. Кращі результати досягаються в тому випадку, коли в якості сировини використовуються свіжі корені вовчуга. Відомо, що ефірні олії мають велику летючість і в сухих коренях погано зберігаються. Швидше за все, саме збережені у свіжих коренях ефірні масла визначають ефективність лікування геморою.

   У випадку не запущеного геморою достатньо п'яти днів застосування вказаної мазі для повного одужання. Недоцільно довше зупинятись на цій проблемі, оскільки вона не є важкою для подолання. Єдина складність полягає у незручності закріплення пов'язки. Пов'язка повинна знаходиться на геморої, по можливості, постійно і замінятися 3-4 рази на добу. Є дані про ефективне застосування мазі з коріння стальника паралельно з "вправляннм" геморою, оскільки, в окремих випадках геморой можна розглядати, як специфічну грижу.

  Крім вказаної мазі ефективно зарекомендувала себе мазь з використанням олій лавра, буркуна, м'яти та лаванди. Цю мазь потрібно, злека масуючи, втирати у "випираючу" вену.

   В деяких проявах геморой супроводжується тріщинами прямої кишки. В такому випадку необхідно звернутись за консультацією до проктолога. Слід пам'ятати, що кровоточивість прямої кишки може бути викликана і  раком. У випадку підтвердження діагнозу – геморой та тріщини , слід почергово застосовувати мазь від геморою та мазь заживляючої дії, про яку було викладено вище у статті "фурункул...".

  З питань придбання мазі від геморою звертайтесь за вказаними телефонами, або на нашу поштову скриньку.