Профілактика та народні методи лікування

 

   У своїй діяльності люди, покладаючись на досягнення технічного прогресу втрачають знання та віддаляються від традицій народної медицини.

   Поєднуючи наукові дослідження в сфері фітотерапії та все корисне, що створювалось сторіччями для лікування хвороб з використанням лікарських рослин, ми досягли позитивного результату в лікуванні та профілактиці багатьох захворювань. Нами проведено багаторічні  дослідження та практичні дії по успішному лікуванню виразки шлунка і кишківника, гнійних ран, пролежнів, абсцесів, фурункулів, трофічних виразок, захворювань щитовидної залози, простати, полисіння, проблем, пов'язаних із захворюванням опорно-рухового апарату та ін. Про наші досягнення з розвитку сучасної фітотерапії, мануальної терапії та інших досліджень Ви дізнаєтесь з інформації на цьому сайті.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Випадіння волосся, профілактика полисіння та вирощування волосся засобами з лікарських рослин.

 

Alop z1

   З давніх часів люди приділяли велику увагу стану свого волосся. І сьогодні - здорове і гарне волосся вважається цінним подарунком природи і виділяє особистість серед інших. Волосся також виконує захисну функцію організму від шкідливих впливів довколишнього середовища, особливо - від ультрафіолетового випромінювання.

   Розроблені нами косметичні засоби для волосся Ремолан сертифіковані та зареєстровані в Україні. Докладно про засоби для волосся на нашому сайті www.remolan.com

 

Фурункул, вугревий висип, виразки. Мазь проти фурункула.

                                                                                                                                         noha04

apotek5   Ефективним засобом від фурункула  є  розроблений та виготовлений нами  засіб у вигляді мазі із застосуванням лікарських рослин, що мають витяжну та антисептичну дію. Багаторічна практика виявила ефективність мазі для лікування довгонезагоюючих ран, трофічних виразок, пролежнів, прищів, фурункулів та ін. Дослідження виявили, що використання мазі на початку формування фурункула (перші два дні) блокує його розвиток та запобігає формуванню абсцесу. Протягом доби таке утворення повністю розсмоктується.

   У випадку формування фурункула на обличчі, що супроводжується підвищенням температури тіла, - слід звернутись до невідкладної медичної допомоги.

Хірургійне втручання - не найкращий спосіб лікування фурункула. На фотографіях показано наслідок невдалого оперативного втручання з діагнозом - фурункул.  На фотографіях: 1 - бедро лівої ноги хворого після виписки з лікарні, 2 - нога після лікування наслідків оперативного втручання маззю протягом семи місяців.