Профілактика та народні методи лікування

 

   У своїй діяльності люди, покладаючись на досягнення технічного прогресу втрачають знання та віддаляються від традицій народної медицини.

   Поєднуючи наукові дослідження в сфері фітотерапії та все корисне, що створювалось сторіччями для лікування хвороб з використанням лікарських рослин, ми досягли позитивного результату в лікуванні та профілактиці багатьох захворювань. Нами проведено багаторічні  дослідження та практичні дії по успішному лікуванню виразки шлунка і кишківника, гнійних ран, пролежнів, абсцесів, фурункулів, трофічних виразок, захворювань щитовидної залози, простати, полисіння, проблем, пов'язаних із захворюванням опорно-рухового апарату та ін. Про наші досягнення з розвитку сучасної фітотерапії, мануальної терапії та інших досліджень Ви дізнаєтесь з інформації на цьому сайті.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Випадіння волосся, профілактика полисіння та вирощування волосся засобами з лікарських рослин.

 

Alop z1

   З давніх часів люди приділяли велику увагу стану свого волосся. І сьогодні - здорове і гарне волосся вважається цінним подарунком природи і виділяє особистість серед інших. Волосся також виконує захисну функцію організму від шкідливих впливів довколишнього середовища, особливо - від ультрафіолетового випромінювання.

   Розроблені нами косметичні засоби для волосся Ремолан сертифіковані та зареєстровані в Україні. Докладно про засоби для волосся на нашому сайті www.remolan.com

 

Фурункул, вугревий висип, виразки. Мазь проти фурункула.

                                                                                                                                         noha04

apotek5   Ефективним засобом від фурункула  є  розроблений та виготовлений нами  засіб у вигляді мазі із застосуванням лікарських рослин, що мають витяжну та антисептичну дію. Багаторічна практика виявила ефективність мазі для лікування довгонезагоюючих ран, трофічних виразок, пролежнів, прищів, фурункулів та ін. Дослідження виявили, що використання мазі на початку формування фурункула (перші два дні) блокує його розвиток та запобігає формуванню абсцесу. Протягом доби таке утворення повністю розсмоктується.

   У випадку формування фурункула на обличчі, що супроводжується підвищенням температури тіла, - слід звернутись до невідкладної медичної допомоги.

Хірургійне втручання - не найкращий спосіб лікування фурункула. На фотографіях показано наслідок невдалого оперативного втручання з діагнозом - фурункул.  На фотографіях: 1 - бедро лівої ноги хворого після виписки з лікарні, 2 - нога після лікування наслідків оперативного втручання маззю протягом семи місяців.

 

Масаж, депіляція

 

muzjyna000    Масаж, як один з методів лікування та профілактики захворювань, практикується з давніх часів і, хоча у слов'ян він не був настільки популярним, як на Сході, проте, у народній медицині розтирання, розминання та інші прийоми масажу використовувались завжди, із-за їх ефективності, простоти і доступності процедур.

   Депіляція у тому вигляді, яка пропонується нам сьогодні є популярною не так давно. Відомо, що питання видалення волосся у місцях небежаного їх росту хвилювало жінок з прадавніх часів. Рецепти засобів для видалення волосся збереглись до сьогодняшніх днів. Нами розроблено і налагоджено випуск під торгівельною маркою Ремолан засобу для видалення волосся в місцях небажаного їхнього росту.

   Детальніше про засіб для видалення волосся в місцях небажаного їхнього росту - на нашому сайті  www.remolan.com

  

 

Омолоджуючі маски для шкіри обличчя. Масажні мазі

 

mzx12

   Нами розроблена та успішно застосовується омолоджуюча маска для шкіри обличчя із продуктів натурального походження. Омолоджуюча маска призначена для видалення зморшок шкіри обличчя, сухості шкіри, дряблості та нерівномірної пігментації. Маска виготовляється на жирній основі (оливкова олія). Головними діючими речовинами є елементи лікарських рослин у поєднанні з натуральними консервантами продуктів бджільництва. Детальніше про маску для омолодження шкіри буде подано нижче.

   У народній медицині застосовуються масажні мазі, виготовлені на основі жирів тваринного і рослинного походження з додаванням ефірних олій. Ефірні олії наповнюють масажні мазі приємним ароматом, а також забезпечують сильний фізіологічний і фармакологічний ефект.

Фізичні вправи

 

joha 0002    Будь-яка фізична активність м'язів стимулює обмінні процеси в тканинах організму. Це можливо у випадку, коли м'язи скорочуються і розслаблюються правильно (релаксація). Надмірні або статичні навантаження на певні групи м'язів часто призводять до зворотнього ефекту. М'язи в цьому випадку постійно напружені, навіть під час відпочинку. Обмін речовин в них поступово сповільнюється і створюються передумови для застійних явищ.

Кровоочисні збори з лікарських рослинpole0005

 

    Народна медицина використовує збори лікарських рослин для поліпшення стану судин шляхом їх очищення від холестеринових відкладень та інфекційних уражень. Хімічні речовини, які містяться у лікарських рослинах, потрапляючи в кров та поширюючись в організмі людини, вступають у реакцію та нейтралізують шкідливі сполуки, які зустрічаються на їхньому шляху, а також проникають у стінки судин, роблячи їх більш сильними та еластичними.

Голуба глина

 

synya gl 0001

   Голуба глина для внутрішнього вживання широко використовується у народній медицині як абсорбуючий засіб, що здатний проникати через кров у найтонші судини і набирати на себе та виводити з організму шкідливі речовини, які не виводяться у звичайному порядку. Глибинна голуба глина є найбільш прийнятною для внутрішнього застосування. Вона має велику кількість цінних мінералів, необхідних для здоровя людини та мінімальний вміст органічних речовин.

Трофічні виразки, пролежні

 wesna01

   Трофічні виразки гомілки є наслідком порушень у роботі судинної системи ніг. Причини цього захворювання різні, але їх можна класифікувати, як порушення обмінних процесів організму. Відновити роботу системи кровообігу ніг складно. Ці труднощі пов’язані з тим, що хворі виразками є, зазвичай, люди старшого і похилого віку з захворюваннями на цукровий діабет, ожиріння, атеросклероз, атрофію мязів, тромбофлебіт, варикозне розширення вен, алкоголізм, тютюнозалежні та ін.

Геморой, тріщини заднього проходу

 

stalnic 0004

   Геморой успішно лікується маззю, виготовленою із застосуванням лікарської рослини – вовчуга. Найбільш ефективною ця популярна в народі мазь виявилась у випадках післяродового геморою.  Ефективність застосування мазі залежить від ступеня задавненості хвороби.